Theater De Roode Bioscoop
Claudia Bloom & Sean Hauser | Amor, Duelo i Cel | try-out

Claudia Bloom & Sean Hauser | Amor, Duelo i Cel | try-out

Claudia Bloom en Sean Hauser presenteren een try-out van hun aankomende Spaanstalige album Amor, Duelo i Cel.

Claudia Bloom & Sean Hauser vormen een muzikaal duo uit Amsterdam en Barcelona. In hun samenwerking creëren ze een Latin folk-pop. Een warm, liefdevol, meditatief en groovy geluid.

Het duo is een paar dagen in residentie in de Roode Bioscoop om nieuw materiaal te ontwikkelen.

Op het album Amor, Duelo i Cel voelen Claudia en Sean de behoefte om het volledige spectrum van liefde te uiten: verliefd worden, een dierbare verliezen en alles daartussenin. De nummers komen recht uit het hart en geven het publiek de ruimte om te voelen wat het betekent om lief te hebben, te rouwen en zich te verbinden met de heiligheid van het leven.

Woensdag 29 apr. 2026 - 20:00 uur - € 15,00

Claudia Bloom is een Catalaanse singer-songwriter, therapeutisch stemcoach en actrice. Na haar acteeropleiding in Barcelona begon ze aan een helende reis waarin muziek haar medicijn werd. Sinds 2021 treedt ze op in heel Europa. In 2024 bracht ze haar debuutalbum "Mariposas Blancas" uit, bekend van het nummer "Rios de Mujeres".

Sean Hauser is een muzikant, songwriter, zanger en theatermaker uit Amsterdam. Hij beweegt zich tussen de theater- en de muziekwereld. Hij componeert zijn eigen liedjes, voor theatergezelschappen zoals Het Markttheater, en werkt samen met andere muzikanten. Vanuit zijn Curaçaose achtergrond streeft hij in zijn muziek naar een fusie tussen Latijns-Amerikaanse/Caribische muziek en pop.